Elektromontáže, Projekce, Elektroinstalace, Revize

Trafostanice a kompenzační rozvaděče

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti elektromontážních prací na hladinách VVN, VN a NN včetně trafostanic, kompenzací, servisních a projekčních služeb. Dodávky na klíč: kioskové a sloupové trafostanice VN a NN vedení rozvodny Servisní práce a údržby opravujeme/ repasujeme staré transformátory a kompenzace provádíme rekonstrukce rozvoden zajišťujeme pravidelné kontroly a revize trafostanic a rozvoden, zajišťujeme pravidelné kontroly a revize trafostanic a rozvoden.
  • "Společnost ELMONTA s.r.o. byla založena v roce 2018. Jednou z hlavních činností, kterou se společnost zabývá je podnikání v oblasti elektromontáží na základě "Oprávnění k montáži a opravám vyhrazených elektrických zařízení do 35kV v objektech třídy A a B" vydaného Institutem technické inspekce. Společnost tvoří profesionální a stálý tým interních a externích kvalifikovaných spolupracovníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti průmyslových celků, elektroinstalací a údržby elektrických zařízení. Služby poskytujeme v souladu s českou legislativou. Náš individuální přístup a přizpůsobení požadavkům zaručuje spokojenost našich zákazníků. Naše priority jsou bezpečnost práce, kvalita odvedené práce, enviromentální hlediska. Samozřejmostí je pojištění společnosti na odpovědnost za škody vzniklé při výkonu předmětu podnikání. Spolehlivost a kvalitu naší práce potvrzuje skutečnost, že firma po celou dobu své činnosti neuplatňovala žádnou pojistnou událost."
    Jan Ježovica - Ředitel společnosti
  • Společnost ELMONTA s.r.o. nabízí svým zákazníkům komplexní služby v oblastech silnoproudé elektroenergetiky, veřejného osvětlení, elektroinstalací, fotovoltaických elektráren, zemních prací, dodávek drobných staveb, autodopravy, práce montážní plošinou a dalších činnostech spojených s těmito obory. Hlavním cílem společnosti je poskytnout služby na nejvyšší úrovni od zpracování projektové dokumentace, až po následnou realizaci díla včetně revizních zpráv, uvedení do provozu, smluvně geodetického zaměření a samozřejmě následný servis včetně pravidelných revizí. Jsme smluvním partnerem společnosti ČEZ Distribuce a.s., člena skupiny ČEZ, pro kterého zajišťujeme převážně projekční, elektromontážní, revizní a inženýrskou činnost. Jelikož dlouhodobě spolupracujeme s touto společností jsme schopni svým zákazníkům zajistit nejkratší možný termín realizace zakázky.  Jsme držiteli certifikátů ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001.
    Bc. Ondřej Pulec   - Technický ředitel

Rychlá podpora zákazníků

+420 731 840 808
info@elmonta.cz

Elmonta s.r.o.

Sídlo: Labouň 42, 507 33, Jičíněves
Provozovna: Plazy 14
Mladá Boleslav, 293 01
+420 731 840 808

Zákonné informace

ELMONTA s.r.o., sídlem Labouň 42, 507 33 Jičíněves
IČ: 07126590, DIČ: CZ07126590
Zápis v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, pod spisovou značkou C 41760 od 15.5. 2018
crossarrow-right