Elektromontáže, Projekce, Elektroinstalace, Revize

JABLOTRON

Jsme certifikovanou společností pro montáže bezpečnostního systému firmy JABLOTRON. – odkaz pro ověření certifikace montážní firmy ZDE

Skutečné bezpečí pro vaši rodinu

Skutečné bezpečí pro vaši rodinu

Proměňte svůj dům v bezpečné místo a zažijte pocit opravdového klidu. Alarm JABLOTRON 100+ kompletně ochrání vaši domácnost a umí také rozsvítit světla, otevírat garážová vrata nebo spustit zavlažování, a to i na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON. Navíc ho můžete připojit na naše bezpečností centrum.

Skutečně zabezpečený byt

Alarm JABLOTRON 100+

Získejte jistotu, že je doma vše v pořádku. Alarm JABLOTRON 100+ ochrání Váš byt a navíc umí rozsvítit světla nebo spustit žaluzie. Ovládat jej také můžete i na dálku díky aplikaci MyJABLOTRON. O střežení se pak postará naše bezpečností centrum.

Čtyři kroky k bezpečí

Na začátku je český alarm. S jeho vývojem i výrobou máme 30 let zkušeností a zakládáme si na jeho inovativnosti, kvalitě a snadném ovládání.
Následuje profesionální montáž od certifikovaných partnerů, které pravidelně školíme. Díky tomu máte záruku, že bude vše správně fungovat.
Dalším krokem je připojení domovního alarmu na nejmodernější pult centrální ochrany ve střední Evropě. Operátoři 24 hodin denně vyhodnocují zprávy z vašeho alarmu a v případě potřeby vás kontaktují a vyšlou zásahovou jednotku k vašemu střeženému domu.

Bezpečí pro vaši firmu

Alarm JABLOTRON 100+

Ať už jsou vaším nejcennějším majetkem stroje, nebo data v počítačích, vyplatí se je chránit. Díky alarmu JABLOTRON 100+ se do firmy nedostane nikdo nepovolaný a zvládnete i ovládat světla nebo závoru, třeba na dálku přes aplikaci MyJABLOTRON. Na objekt může navíc nepřetržitě dohlížet naše bezpečnostní centrum.

Bezpečí ve čtyřech krocích

Základem je kvalitní český alarm, který se snadno ovládá. Za jeho výrobou stojí 30 let vývoje a inovací.
Následuje montáž certifikovanými techniky, které pravidelně školíme. Máte jistotu, že bude vše 100% fungovat hned od začátku.
Pokračujte připojením alarmu na náš pult centrální ochrany, který je nejmodernější ve střední Evropě. Vyškolení pracovníci nonstop sledují stav vaší firmy a pokud alarm spustí poplach, ihned vysílají zásahovou jednotku k vaší střežené firmě.

Poptávkový formulář

Pokud jste nenašli hledané informace, můžete využít kontaktního formuláře. Naši specialisté v nejbližší možné době zodpoví váš dotaz a poskytnou potřebné informace.
Byl překročen maximální počet záznamů.

Elmonta s.r.o.

Sídlo: Labouň 42, 507 33, Jičíněves
Provozovna: Plazy 14
Mladá Boleslav, 293 01
+420 731 840 808

Zákonné informace

ELMONTA s.r.o., sídlem Labouň 42, 507 33 Jičíněves
IČ: 07126590, DIČ: CZ07126590
Zápis v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, pod spisovou značkou C 41760 od 15.5. 2018
cross