Elektromontáže, Projekce, Elektroinstalace, Revize

Elektromontáže pro firmy, výrobní, skladové, komerční i administrativní prostory

Provádíme elektromontáže v průmyslových, komerčních a administrativních objektechu. Zajistíme Vám nebo Vaší firmě dodávky nových elektromontáží podle požadavků projektové dokumentace, rekonstrukce a opravy nevyhovujících elektrických rozvodů, odstranění závad a pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrických zařízení ve výrobních a skladovacích prostorech firem, či komerčních a administrativních prostorech, restauracích, hotelech a jiných provozovnách. V rámci elektromontáží Vám provedeme montáž průmyslového i designového interiérového osvětlení.
Pro veškeré tyto elektromontáže umíme zajistit projektovou dokumentaci i s úpravou projektové dokumentace dle skutečného provedení a po dokončení zakázky je samozřejmostí výchozí revizní zpráva.

Slaboproudé elektromontáže pro firmy, rozvody i zařízení

Téměř každá firma dnes pro své technologie a bezpečnost potřebuje i slaboproudá zařízení. Provedeme nejen elektromontáže slaboproudu, ale dodáme Vám i zařízení pro LAN a WiFi sítě, zajistíme připojení k internetu, dodáme a zprovozníme zabezpečovací zařízení, přístupový systém i kamerový systém. Pro ozvučení prodejny, nebo hotelu Vám můžeme nainstalovat zařízení plošného ozvučení. S našimi partnery pro nás není problém ani EPS (elektronická požární signalizace) nebo MaR (měření a regulace).

Spolupráce při realizaci zakázky

Máte zakázku na elektromontáže v Mladé Boleslavi, Jičíně a okolí, kterou nejste schopni kapacitně zvládnout? Dodáváte stroje či jiné zařízení a chybí Vám k jejich instalaci elektrický přívod a nebo potřebujete odborné připojení? Provádíte elektromontáže nebo rekonstrukci elektroinstalace a potřebujete při realizaci dodat elektromontáže a zařízení, které běžně není ve vašem sortimentu? Rádi s Vámi navážeme spolupráci formou subdodávky nebo zprostředkováním přímé dodávky pro investora.

Opravy a servis pro bytová družstva a společenství vlastníků

Pro bytové domy nabízíme údržbu a opravy elektrických zařízení společných prostor domu. Provádíme elektromontáže osvětlení, opravy a rekonstrukce osvětlení, únikového (nouzového) osvětlení, odstranění revizních závad a další elektroinstalační práce. Pro bezpečnost v bytovém domě je možné navrhnout a realizovat kamerový systém, případně je možné zřídit internetové rozvody. V distribuční síti ČEZ provádíme I rekonstrukce neměřené části domovních rozvodů. Dále provádíme rekonstrukce domovních telefonů a anténních rozvodů velkých bytových domů.

Návrhy, rozpočty a cenové nabídky

Zpracování návrhů, rozpočtů, kalkulací, cenových nabídek pro stavební firmy, bytová družstva, společenství vlastníků, pro výběrová řízení a pod. je ve většině případů neproduktivní ztrátová činnost. Často ani nejde o reálnou zakázku, ale pouze o návrh řešení, soupis materiálu a prací, zpracování podkladů použitých jinde a jiným subjektem.
Pro stavební firmy, bytová družstva, SVJ a pod. jsou tyto práce účtovány podle ceníku. Na základě vaší objednávky Vám bude vystavena zálohová faktura dle ceníku a po uhrazení zálohy budou provedeny administrativní práce. V případě, že se zakázka bude realizovat do jednoho měsíce od zaslání cenové nabídky, bude přijatá záloha použita k částečné úhradě ceny zakázky. V případě, že se zakázka nezačne realizovat v uvedené době realizovat, bude Vám vystaven daňový doklad za provedené administrativní práce.

Elektromontáže VN, NN

Zajišťujeme projekční a elektro-montážní práce
Další informace

Elektromontáže slaboproud, silnoproud

Elektromontáže pro firmy, výrobní, skladové, komerční i administrativní prostory
Další informace

Silnoproud

V rámci silnoproudých elektromontáží poskytujeme komplexní řešení od cenové nabídky, přes vypracování projektová dokumentace, realizaci až po konečnou revizi.
Další informace

Slaboproud

V rámci komplexních elektromontážních dodávek zajišťujeme dodávku a montáž slaboproudých technologií a to v celém spektru požadovaných systémů.
Další informace

Veřejné osvětlení

Nabízíme Vám komplexní řešení osvětlovacích soustav veřejného osvětlení
Další informace

Elmonta s.r.o.

Sídlo: Labouň 42, 507 33, Jičíněves
Provozovna: Plazy 14
Mladá Boleslav, 293 01
+420 731 840 808

Zákonné informace

ELMONTA s.r.o., sídlem Labouň 42, 507 33 Jičíněves
IČ: 07126590, DIČ: CZ07126590
Zápis v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, pod spisovou značkou C 41760 od 15.5. 2018
crossarrow-right