Elektromontáže, Projekce, Elektroinstalace, Revize

Elektroinstalace, opravy, montáže a rekonstrukce

Navrhneme a provádíme veškeré elektroinstalační a elektromontážní práce od kompletních dodávek nových elektroinstalací, přes rekonstrukce a opravy nevyhovujících elektroinstalací, až po odstranění závad a pravidelnou údržbu elektroinstalace a elektrických zařízení. Elektroinstalace má být nejen bezpečná, spolehlivě fungovat s dlouhou životností, ale měla by být i dostatečně přehledná a hezky vypadat. Zároveň Vám můžeme zhotovit slaboproudé elektroinstalace pro domácí telefony, internet, anténní rozvody, navrhneme Vám zabezpečení vašeho domu, nebo bytu, s možností zajištění bezpečnostní služby nebo nainstalujeme kamery s možností sledování přes internet i v mobilu.

Elektroinstalace pro domácnosti, bytové domy i pro firmy

Pro domácnosti a bytové domy zajišťujeme výměny domovních a bytových rozvodnic, jističů, stykačů, vypínačů, elektrických zásuvek, montáže svítidel, zapojení bojlerů, ohřívačů vody, sporáků, přímotopů a další elektrospotřebičů. Samozřejmostí je potvrzení odborné montáže pro uznání záruky výrobcem. Pro firmy zajistíme údržbu elektrické instalace ve výrobních, komerčních a administrativních objektech.

Elektroinstalace pro novostavby i rekonstrukce elektroinstalace

Stavíte a potřebujete elektroinstalaci v novostavbě? Staré elektroinstalace Vám již nevyhovují a plánujete rekonstrukci elektroinstalace Vašeho domu, bytu, chalupy nebo chaty? Opravujete koupelnu, nebo plánujete novou kuchyň a potřebujete novou elektroinstalaci? Máte doma problémy se starou elektroinstalací? Kupujete nemovitost a zajímá Vás stav elektroinstalace? Uvažujete o novém vytápění vašeho domu a potřebujete připravit elektroinstalaci?

Elektroinstalace v Mladé Boleslavi, Jičíně a okolí

Působíme v Mladé Boleslavi, Jičíně a v okolí. Po dohodě lze dojet na vaší vzdálenější chatu, nebo chalupu. Pro rekonstrukce, opravy, nebo úpravy elektroinstalace v bytě, rodinném nebo bytovém domě, nebytových prostor atd., bude nezbytné projednat další postup na místě. Před zahájením díla je potřeba zjistit současný stav elektroinstalace a na základě zjištěného stavu Vám vytvoříme odpovídající cenovou nabídku.
Bojíte se starostí? Realizaci Vašich představ zajistíme kompletně na klíč, od návrhu přes montáž a dodávku materiálu až po konečnou kontrolu, výchozí revizi elektrických zařízení a dokumentací skutečného provedení. Důležitá je pro nás Vaše naprostá spokojenost.
Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, snažíme se naslouchat jeho přáním, pochopit jeho představy a navrhnout nejvhodnější řešení elektroinstalace s ohledem na optimalizaci cenové náročnosti realizace jeho představ. Rádi i Vám zpříjemníme pohodlí Vašeho domova a jsme připraveni přizpůsobit se Vašim požadavkům a potřebám.

Nabídka pro SVJ a bytová družstva

Úprava osvětlení společných prostor
Další informace

Elektroinstalace v koupelně

Bezpečnost elektroinstalace v koupelně
Další informace

Elektroinstalace bytu

Byty v bytových domech jsou připojeny odbočkou z hlavního domovního vedení a jednotlivé obvody jsou jištěny v bytových rozvodnicích
Další informace

Elektroinstalace domu, bytu, elektroinstalace do chaty a chalupy

Domy, byty, chaty a chalupy bývají připojeny k rozvodům elektrické distribuční sítě elektrickou přípojkou
Další informace

INTELIGENTNÍ ELEKTROINSTALACE

Inteligentní systém HDL zvládne hodně, ale nikdy nemá být vidět. Důležitá je jedinečnost a osobitost interiéru
Další informace

Elmonta s.r.o.

Sídlo: Labouň 42, 507 33, Jičíněves
Provozovna: Plazy 14
Mladá Boleslav, 293 01
+420 731 840 808

Zákonné informace

ELMONTA s.r.o., sídlem Labouň 42, 507 33 Jičíněves
IČ: 07126590, DIČ: CZ07126590
Zápis v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové, pod spisovou značkou C 41760 od 15.5. 2018
crossarrow-right