Vedoucí elektromontáží VN

Website ELMONTA s.r.o.

Požadujeme
* SOU/SŠ elektro
* praxe s montážemi min. 2 roky
* vyhláška 50: §7 (§8 výhodou)
* flexibilita časová a místní
* ŘP sk. B

Nabídka
Považujete se za zkušeného elektromontéra? A své dosavadní zkušenosti chcete využít a kariérně se posunout? Máte zkušenosti s vedením kolektivu a nebojíte se přijmout zodpovědnost? Navíc jste flexibilní a občasné výjezdy v rámci ČR naopak uvítáte? Přidejte se do kolektivu významné elektromontážní společnosti!

* finanční prémie a příplatky
* zázemí moderní společnosti
* lokalita: Středočeský kraj, Mladá Boleslav a okolí

Pracovní náplň
* montáže silnoproudých zařízení – záložní zdroje, rozvodny nebo trafostanice
* servis, údržba silnoproudých zařízení, rozvodny, trafostanice
* práce s technickou a projektovou dokumentací
* vedení menšího týmu elektromontérů
* občasné výjezdy v rámci ČR
* pracovní fond 40 hod./týden

Pracoviště: Šafaříkova 276, Mladá Boleslav
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 45000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: ELMONTA s.r.o.
Zadavatel: Karolína Kuncová
Lokalita: Mladá Boleslav
Telefon: +420 776 056 009

To apply for this job email your details to zamestnani@elmonta.cz

admin