Vítejte na stránkách ELMONTA

ELMONTA s r.o. nabízí komplexní služby v oblasti elektromontáží, elektroinstalačních prací a revizí. Jsme spolehlivá firma s bohatými zkušenostmi. Svým zákazníkům nabízíme mimo profesionálně provedené práce také odborné poradenství a individuální přístup.

Mistr elektromontáže

Website ELMONTA s.r.o.

Elektromontáže, elektroinstalace, revize

Náplň práce:plánování dodávek materiálu a montážní mechanizace

organizace postupu montáží a koordinace profesí dle projektové dokumentace a harmonogramu stavby

dohled nad technologickou kázní a kvalitou prováděných prací

řízení změn a vypracování podkladů pro dokumentaci skutečného provedení

plnění dalších úkolů dle pokynů stavbyvedoucího

Požadujeme:

minimálně vyučení v oboru elektro

vyhlášku č. 50/1978 Sb. do 1kV / nad 1kV, par. 7 a 8

praxi min. 5 let v oboru, z toho min. 3 roky na obdobné pozici

orientaci ve stavební dokumentaci a organizační schopnosti

flexibilitu a pracovní nasazení

ŘP sk. B

Nabízíme:

hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

práci v úspěšné instalační společnosti, která dlouhodobě roste a rozvíjí se

mobilní telefon, notebook

služební automobil i k soukromým účelům

možnost profesního rozvoje a seberealizace

firemní akce

přátelský a neformální kolektiv

To apply for this job email your details to info@elmonta.cz

info

Comments are closed.