Elektrikář slaboproud

Website ELMONTA s.r.o.

Elektro

Zaměstnání v prosperující společnosti. Finanční podmínky adekvátní Vašim zkušenostem a řada benefitů. Máte platnou vyhlášku 50, min paragraf 6, zkušenosti se slaboproudem a ochotu pracovat ? Pak čtěte dále..

POPIS POZICE

– realizace slaboproudých instalací v průmyslových a bytových objektech

– kamerové systémy, datové sítě, elektronické vstup, čtečky, EZS, EPS….

PROFIL KANDIDÁTA

– ochotu pracovat samostatně, nebo ve skupině

– platnou vyhlášku 50, min. paragraph 6

NABÍZÍME

– motivující finanční ohodnocení

– kariéru ve stabilní společnosti

– odborný a kariérní růst

– řada zaměstnaneckých výhod (příspěvek na ubytování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, vzdělávací kurzy a školení)

Kontakt

Zaujala Vás pozice? V tom případě nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaše reakce!

KONTAKT

Jan Ježovica
jan.jezovica@elmonta.cz

To apply for this job email your details to admin@elmonta.cz

admin